O nas

Naszą misją jest stworzenie wiarygodnej i rentownej firmy inżynierskiej dostarczającej wysokiej jakości usługi dla nadawców mediów elektronicznych. Media Monitor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu,buduje, wdraża i operuje scentralizowany, kompleksowy systemy informatyczny monitorujący parametry techniczne nadajników radiowych „po antenie”. Oznacza to, że nasi klienci pozyskują wiedzę o parametrach sygnału jaki dociera do ich słuchaczy.

W codziennej pracy stosujemy następujące zasady:

  • każdy Klient jest dla nas najważniejszy

  • patrzymy i wybiegamy w przyszłość

  • kreatywnie myślimy o potrzebach Klienta

Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Dla realizacji naszej misji stale  unowocześniamy i powiększamy ofertę dostosowując ją do nowych wymagań rynku, a nasi eksperci są gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym Klientom w realizacji ich potrzeb.

Products - Usługa:
Dzięki automatycznym stacjom monitorującym programy radiowe w całym kraju i przesyłającym dane pomiarowe przez internet do centralnego systemu komputerowego, w którym następuje ich automatyczne przetwarzanie, użytkownicy systemu otrzymują za pomoca internetu (e-commerce) oraz telefonów komórkowych i innych urzadzen mobilnych (m-commerce) wartościowe informacje o jakości emitowanych programów radiowych. Wszystkie stacje

radiowe samodzielnie rejestrują co prawda treść programu (zobowiązane są do tego ustawą i radiofonii i telewizji), jednak parametry techniczne mierzą tylko niektórzy nadawcy. Nadawcy otrzymują bieżące, on-linowe informacje o wszystkich parametrach technicznych emisji swoich nadajników, których przekroczenie generuje automatyczne alarmy sms-owe i mailowe do wskazanych osób. W znaczny sposób skraca to czas reakcji serwisu, podnosi jakość emisji oraz zmniejsza koszty odszkodowań za niewyemitowane reklamy. Dane te są automatycznie zestawiane w formie raportów. Warunkiem skorzystania z systemu jest wcześniejsze podpisanie umowy monitoringu.